Site Loader

Mobilheim neboli mobilní dům splní obojí. Můžete si jej představit v mnoha různých verzích. Jednotlivé styly se od sebe liší. Někteří lidé touží po malebném a útulném bydlení s teplými barvami a dřevem kolem, jiní chtějí moderní materiály, bílou nebo šedou barvu, skleněné povrchy stolu a dalších doplňků, moderní nerezové spotřebiče a inovativní televizi. Bydlení v jednom nebo ve druhém je pro nás luxusní a splňuje naše představy. Nechejte si postavit obydlí na míru, přesně podle vašich představ. V dnešní době je to možné a dokonce za takovýto objekt nezaplatíte desítky milionů. Zřejmě se budete divit, ale takovéto bydlení vás bude stát jako běžný byt někde ve městě. Za tuto nízkou cenu můžete mít celý vlastní objekt někde na soukromém pozemku s vlastní zahrádkou a plnohodnotným soukromím. Mobilní dům https://www.top-mobilnidomy.cz/ představuje bydlení vhodné pro každého.

mobilní dům

Celoroční bydlení nebo rekreační užívání

Objety se dají využít různými způsoby.Buďto zvolíte rekreační pobyt, například jako chatku na zahradě, nějaký menší a levnější typ, který si můžete odvést ihned, samozřejmě pomocí naší profesionální přepravy. Vybrat si v takovém případě můžete z širokých skladových zásob, nebo si můžete chvíli počkat a nechat si objekt vyrobit nový zcela na míru a podle svých představ.
V takovém objektu následně můžete bydlet celoročně, neboť bude zateplený a připravený k celoročnímu používání. Dokonce některé typy můžete nechat i zkolaudovat a tím získat číslo popisné. Už nic nebude bránit tomu, abyste si takovéto bydlení mohli zamilovat a žít si podle svého vlastního vkusu.

nákup domu s oranžovou střechou

  • Objekty jsou šetrné k přírodě, podporují bydlení na čerstvém vzduchu na vesnici nebo ve městě.
  • Nemají vysoké náklady na bydlení, jsou nízkoenergeticky náročné.
  • Můžete si je pořídit na splátky. Pomůžeme vám připravit financování objektu dle vašich potřeb.