Site Loader

Pro své zdraví by snad každý měl udělat vše, co mu bude prospívat. V lékárnách nám určitě nabídnou na naše neduhy mnoho léku, ale bohužel jsou plné chemie. A tak se v současnosti mnozí lidé vrací k alternativní léčbě osvědčenými bylinkami.

Tisíce léčivých rostlin (bylin), jsou už dávno vědecky prozkoumány, a pokud se osvědčili našim předkům, tak jejich správným používáním bychom své zdravotní problémy mohli zdárně vyřešit. Kolikrát jste si možná pomysleli, nebo někomu řekli, že doktoři Vám nedokážou pomoci. Důvodů je určitě mnoho.

Mnoho lidí trpí zácpou, případně nepravidelným vyprazdňováním. Ti, kteří toto nepoznají, tak si ani neumí představit, co to je za trápení. Jen to nadmutí a bolení břicha je určitě nesnesitelné. A zvlášť, když to trvá dlouho a skoro nic nezabírá.

Pokud máte tento problém, chceme vám nabídnout na našem e-shopu doslova zázračnou léčivou rostlinu zvanou Psyllium Nakliceno, se kterou by se Váš problém mohl úspěšně vyřešit.

psyllium

Co byste o této léčivce měli vědět. PSYLLIUM – jitrocel indický je jednoletá rostlina a pěstuje se v Indii. Pěstuje se pro semínka, která se z něj sbírají. Obsahují totiž velké množství vlákniny, která na sebe dokáže navázat velké množství vody. A tím podpoří správnou činnost trávící soustavy jako celku. V tom je ten velký zázrak.

Pro vysvětlení: ve vašem zažívacím traktu se tato vláknina rozpustí, změní se v hmotu podobnou slizu. Tak má možnost ve vašich střevech zvětšit objem stolice a tím podpoří jejich peristaltiku (pohyby střev). Psyllium nejenom urychluje průchodnost ve střevech, ale zároveň je vyčistí od všech škodlivin (bakterií, toxinů, kvasinek aj.)

Tím, že Psyllium dokáže na sebe navázat velké množství vody, tak ho můžou vyzkoušet i lidé s průjmovým onemocněním.

Při užívání Psyllium – jitrocele indického, je skutečně DŮLEŽITÉ ho vždy dostatečně zapít vodou a mít dostatečný příjem tekutin po celý den.

vláknina jitocel indický

Stále nás moudří přesvědčují, a mají určitě pravdu, že základ zdraví je rozumná životospráva. Někdy to jde těžko, protože co se týká určitých návyků v jídelníčku, tam musí přijít změna myšlení a to je spojené nejenom s používáním zdravého rozumu, ale s pevnou vůlí.