Site Loader

Podniky a firmy často řeší otázku, kam zapsat své místo podnikání. Máte jako podnikatel vlastní kancelář, ale platíte za ní zbytečně drahý nájem? Nevyužíváte jít naplno? Přemýšlíte, že se jí zbavíte, protože nájmy neustále rostou a podražují? Nebo si chcete sídlo firmy zařídit ve velkém městě?

Brno k tomu bude jistě naprosto ideální. Druhé největší město naší republiky je jakýmsi spojovatelem mezi jedním koncem republiky a naší hlavní částí.

Vše jde vyřídit velice snadno a bez zbytečného protahování na druhý den můžete mít sídlo firmy v Brně.

A co můžete získat? Hlavní je adresa. Tu můžete mít totiž fyzicky zapsanou na úřadech a ve všech potřebných registracích, které provádíte. Samozřejmě ji můžete používat i jako korespondenční. Prostě tato adresa bude vašim novým sídlem podnikání.

notebook, káva, mobil, zápisník

Ať už si zakládáte novou společnost nebo jenom přemýšlíte o jejím novém uplatnění či chcete něco změnit, tak tuto metodu může použít naprosto kdokoliv, jakákoliv firma i podnikatel.

Navíc za všechny služby zaplatíte pouze jednu cenu. Možná vás překvapí, jak je nízká. V podstatě za pár korun můžete využívat kancelář i krásné reprezentativní prostory a domlouvat si schůzky se svými klienty či partnery v lukrativní kanceláři velkého města.

Klienti ze zahraničí, ale i ti z České republiky jistě snáze naleznou adresu ve velkém městě, nehledě na to, že se jim zde bude i lépe cestovat. Lepší bývá silniční i letištní doprava.

konferenční místnost, výklad

A jaké služby tedy vlastně můžete ještě získat? Mimo adresy sídla a již zmíněného využívání kanceláře a reprezentativních prostor, budeme nepřetržitě hlídat vaše zásilky, přebírat balíky a poštu, vše evidovat a samozřejmě také skenovat a přeposílat.

Z kanceláře můžete například vyřizovat různá jednání, jednat s živnostenským i finančním úřadem, ale také si zde domlouvat schůzky. V kanceláři najdete wi-fi připojení k internetu. Služby si samozřejmě lze upravit také podle vlastního přání. Existuje pár variant, které můžeme využívat, a proto si z nich můžete vybrat tu, která je vám bližší.