Site Loader


Máte volný večer anebo víkend? Uvažujete, co s načatým dnem? Chcete si vychutnat pořádnou porci zábavy? V tom případě vyrazte do laserové arény v Praze, která vás rozhodně nezklame. Čeká na vás to nejlepší, co si jen můžete přát a budete mít sto procentní jistotu, že se nudit rozhodně nebudete.
Na laser game můžete vyrazit naprosto všichni bez rozdílu, protože je jisté, že vás v žádném případě nezklame. Parádní laserová střílečka je vhodná naprosto pro každého, a to bez rozdílu pohlaví. Skvěle pobaví mladší i starší ročníky a jedná se o skvělou zábavu i pro ženy, protože úspěch ve hře není rozhodně záležitostí síly, ale spíše chytrosti a fyzické kondice.

skupina

Stačí si navléknout speciální vesty se senzory, vzít do ruky laserovou pistoli a můžete se pustit buď do starých ruin legendárních Aztéků anebo do tajemného labyrintu s moderními světelnými efekty. Díky dvěma typům kulis a množství herních módů můžete stále zkoušet něco nového, takže se vám hra nikdy neomrzí. Navíc podpoří vaši fyzickou kondici, vyplaví do krve adrenalin, a samozřejmě si tak užijete také spoustu legrace.

Je tedy jasné, že si hru brzy zamilujete. A jisté je i to, že taková zábava jen tak neskončí, protože po odložení laserové pistole můžete s přáteli pokračovat v přilehlém baru a všechny své úspěchy tak můžete řádně zapít.
Pokud se vám hra zalíbí, neváhejte ji dopřát také dalším lidem ve vašem okolí, o který víte, že by se právě jim mohla také líbit. Prostřednictvím dárkového poukazu můžete darovat nezapomenutelné zážitky, které jistě ohromí více než tradiční bonboniéra.

Aztec (1)

Tím spíše, že k samotné hře musí člověk udělat opravdu málo. Stačí si předem rezervovat svůj termín na webových stránkách, takže budete mít jistotu, že na vás vyjde řada, a že v tom správném čase bude aréna jen vaše. Po náročném pracovním týdnu vám taková forma odreagování jistě přijde vhod.