Site Loader

Určitě i vy znáte rčení o tom, jak je lepší dvakrát vyhořet než se jednou stěhovat. A čím víc věcí máme stěhovat, tím spíš si přejeme radši vyhořet. I když to nakonec až tak daleko nedotáhneme. Jednak proto, že bychom tím přišli o majetek, a taky proto, že by se potom i spáleniště muselo uklidit a třeba by nám taky napařili pokutu za komín bez revize nebo nás zavřeli za žhářství. A tak nakonec vždycky odložíme sirky a pustíme se do díla.

Ale to stěhování se vleče. Zabere spoustu času. A stojí hodně sil. A taky hodně nervů. To pro spoustu lidí zkrátka není. Ale někdo to udělat musí. A když je to náš byt nebo dům, nikdo cizí nám s tím nepomůže. Nebo vy snad o někom víte?

krabice na stěhování

Můžeme třeba nechat otevřené dveře a doufat, že se sem vetřou zloději. Jenže ti tam většinou ukradnou jenom peníze nebo něco malé a drahé. A zrovna o to nestojíme. A to velké, těžké, staré a nepotřebné, co by tam nechat neměli, tam nechají. A tak tam musíme nalákat někoho jiného, kdo vystěhuje úplně všechno. A to není žádný bytař. To je firma na vyklízení pozůstalostí, která tu je, aby lidem se stěhováním pomáhala.

Dokážou nám vystěhovat každý byt a každý dům. Žádný problém. I kdyby šlo třeba o byt po zemřelém nebo o něco, kde v hrozném chlívku žili naši spoluobčani, kterým říkáme hezky česky nepřizpůsobiví. Zkrátka pochybné existence.

jedna krabice

Lidi z téhle firmy prostě odstěhují všechno, co se má vystěhovat. A my se potom nemusíme vůbec o nic starat. Nemusíme plakat, když vynášíme věci, které tu měl rád někdo, kdo nám byl blízký a kdo nás už navěky opustil, nemusíme se ani hnusit při vynášení toho, co tam nechali lidi, kteří měli hodně nízkou hygienickou úroveň a nahromadili tam lépe ani nevědět co všechno. A vyjde nás to i levně.

A tak si spousta lidí takovou službu ráda zaplatí. A ušetří si tím spoustu nepříjemností a trápení.