Site Loader


Navštěvujete posilovnu a máte pocit, že do cvičení dáváte vše? A přesto nevidíte takové pokroky a výsledky, jako byste čekali? Nebo už vás vaše tréninky omrzeli a nevíte co změnit, abyste zase cítili nadšení pokaždé, když půjdete cvičit? Tuto situaci zažívá mnoho cvičících. Řešením může být, že si najmete osobního trenéra.

trenérka

Mnoho lidí tuto službu odmítá, jelikož se jedná o další finanční vydání. Ale v tomto případě se jedná o investici, která se vám opravdu vyplatí. Platíte si za to, co opravdu potřebujete. Trenéři mají obvykle již velké zkušenosti a dokáží vám uzpůsobit váš cvičební plán přesně na míru, ať už jste úplný začátečník, http://www.bezeckaskola.cz/bezeczacatecnik.html nebo máte s cvičením už dlouholeté zkušenosti.

Trenéři jsou obvykle držiteli různých certifikátů a mají za sebou školení, kurzy nebo mají přímo vystudovaný obor, který se k jejich práci váže. Mají taktéž rozsáhlé znalosti v různých oblastech cvičení, fitness a zdravého životního stylu.

fitness

Pod vedením trenéra máte nejlepší šanci na to, dosáhnout takových výsledků, jaké potřebujete. Bude to pro vás další impulz, další motivace, jak vytrvat a nepolevit.

Pokud se chystáte do fitka poprvé, nic se vám nevyplatí víc než služby trenéra. Každý, kdo přišel poprvé do fitness centra si mohl připadat trochu ztracený. Neznámé prostředí, spousta různých strojů, u kterých nevíte, jak se používají a absence zkušeností mohou být cestou k tomu, že cvičení brzy vzdáte. Trenér vám se vším pomůže, poradí vám a vytvoří vám cvičební plán na míru.

Osobní trenér je taktéž skvělá volba, pokud máte nedostatek motivace. Trenér vás dokáže namotivovat už během tréninku a dostat z vás ty nejlepší výkony. Samozřejmě tak, aby byly úměrné vašim schopnostem.

Cena za hodinu s osobním trenérem je různá. Je to ale místo, kde se nevyplatí šetřit. Zkušený trenér samozřejmě bude mít větší hodinovou sazbu, než začínající trenér ale zase vám poskytne opravdu profesionální služby. Pro ukázku se můžete podívat na cenu osobního trenéra Liberec.