Site Loader

Stavba domu je jedna z věcí, kterou člověk dělá jednou za celý život. Celý proces je však dost náročný a to jak časově, tak z fyzické stránky. Jestliže nemáte dostatek přátel, nebo velkou rodinu, co by Vám se stavbou pomohli, tak je lepší je lepší nechat celou stavbu na firmě, která je spolehlivá a ve stavebnictví se vyzná. Stavební firmy Vysočina Hbstavby, jsou jedny z těch, kterým by měl člověk věřit a spolehnout se ně.

stavební firma

Tato firma za svojí působnost postavila nespočet staveb, které stojí dodnes. Díky kvalitnímu materiálu a profesionálním dělníkům jsou jejich stavby kvalitní a také provedené do detailu. Ke každému zákazníkovi přistupují individuálně a staví si na férovosti a spolehlivosti. Zákazník je u nich vždy na prvním místě a jejich nízko energetické domy se pohybují okolo 1000 nákladů za měsíc. Domy staví buď na klíč, nebo hrubý základ. Můžete si také vybrat z bungalovu, patrových domů, nebo domy na klíč.

stavební firma (2)

Na jejich webových stránkách se můžete podívat na fotografie již postavených domů a také na reference zákazníků, kteří si nechali od firmy dům postavit. Komentáře zákazníků jsou tou nejlepší odezvou na firmu samotnou. Díky nim zjistíte, jak firma funguje a jak jdou práce během celé stavby. Všechny jejich projekty, které nabízejí, najdete na v odrážkách bungalovy, patrové domy a domy na klíč. U každého domu jsou perfektně rozepsané rozměry místností a také fotografie všech pater. Navíc, je u každého domu napsáno, kolik dělá užitná plocha, jaká je obestavěný prostor, jak velká je výška hřebene a také zastavěné plocha. Samozřejmostí je zde cena a to jak za hrubou stavbu, tak stavba na klíč. Všechny ceny jsou navíc včetně DPH a také základní desky.

Pokud tedy hledáte firmu, která by Vám postavila Váš dům snů, tak je to právě firma hbstavby. Ty jsou spolehlivé a také za příjemnou cenu.