Site Loader

Určitě si každý z Vás vzpomene, jak je těžké si naplánovat bydlení od A až do Z. Nejen že možná máte stavbu bytu hotovou, ale co pak dál? Máte holé zdi. Nikde nic, prázdno. S partnerem nemáte stejný názor na vybavení interiéru, neustále se dohadujete. Není to až tak neobvyklé, spíše normální. Každý máme jiný vkus, jiné představy, jak by měl byt vypadat. Ono se řekne jednoduše, to dáme sem, to dáme tam a je to. Není. Musíme přemýšlet celkově, jak vše správně rozmístit tak, abychom získali prostor. Nábytek, který bude jak decentní, ale zajímavý, který musí splňovat především svoji funkci. Další věcí je, neplácat jednu barvu přes tuhou, jak se nám zalíbí. Vše by mělo dokonale hrát k sobě, aby to nevypadalo jako v kocourkově.

architekt v kanceláři

DOJDEME K ZÁVĚRU, KDY SI NEVÍME RADY!

Pokud si nevíte rady, máme pro Vás řešení.

bytový architekt Bydesing, Vám rozhodně pomůže tou správnou cestou, když Vám dojdou nápady. Tady je jedno, jestli máte nový byt nebo půjde o kompletní přestavbu, poradí si se vším. Vzhledem k tomu, že si nevíte rady, jak by měli vypadat jednotlivé místnosti, v jakých barvách chcete mít interiér nebo jaký nábytek vybrat, BYTOVÝ ARCHITEKT je Vaše záchrana.

BYTOVÝ ARCHITEKT

Architekt je člověk, který Vám pomůže s kompletní realizací bytu. Ať jde o kompletní rekonstrukci nebo jen vybavení bytu. Pokud si ho najmete, dohlídne a zařídí vše, čím ho pověříte. Skvělé je, že Vám poradí jak správně rozmístit nábytek, jaký vybrat nábytek, jak barevně vše sladit, jakou dekoraci a kam umístit. Je super mít někoho takového, kterého máte za zády, když nevidíte co oni.

BUDE NÁŠ BYT PODLE ARCHITEKTA NEBO PODLE NÁS?

Je jasné, že podle nás. Bytový architekt, je nám k ruce a nic nedělá bez našeho souhlasu. Není to tak, že si najmete architekta, dáte peníze a pak se vrátíte do hotového.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTEM?

° Jako první věc je, najít si BYTOVÉHO ARCHITEKTA, se kterým si domluvíte schůzku

° Na schůzce s architektem řeknete, jaké máte představy a očekávání

° Musíte mít jasno, kolik peněz chcete investovat do bydlení

° Důležité poskytnout informace o velikosti bytu

° Podle informací, které od Vás získá, vypracuje cenovou nabídku, kolik Vás bude interiér stát

° Dalším bodem, je samotná návštěva bytu, aby se vše zaměřilo

° Vypracování 2D,3D modelu a půdorysu, ve kterém bude zahrnutý jak nábytek, tak jeho tvar

° Po té dojde opět ke schůzce s architektem, kde Vám předloží návrh 2D,3D modelu a půdorys

° Je připravená konečná https://mapy.cz/%3Fsource%3Dfoto%26id%3D252247 vizualizace, která je otevřena Vašim připomínkám

° Pokud dojde k odsouhlasení návrhu, kde dojde ke konečnému schvalování a začne se s realizací

architektura interiéru

Pokud stále svažujete, zda si BYTOVÉHO ARCHITEKTA najmout, nemusíte se bát. Pokud máte pochybnosti, můžete se dostavit na nezávaznou a bezplatnou schůzku, kde se rozhodnete. Každopádně bych nad tím neváhala. Spousta lidí si myslí, že pokud bude interiér řešit architekt, že to bude strašně drahé. Ve finále Vás to může vyjít vlastně levněji, protože je od toho, aby poradil a našel různá řešení, která budou podle Vás výhodnější. Nehledě na to, architekt má široký obzor, takže Vás navede na správnou cestu.

Chcete se cítit doma jako v bavlnce? Chcete mít doma to svoje KRÁLOVSTVÍ? Neváhejte svěřit svůj byt BYTOVÉMU ARCHITEKTOVI, KTERÝ Vám vyčaruje úsměv na tváři. Klade důraz na kvalitu, design, funkčnost nábytku podle Vašich finančních možností. Neváhejte ani minutu. Dejte si nohy nahoru a dejte tuto práci s interiérem odborníkovi.