Site Loader

Každá žena touží po krásných vlasech a každá z nás touží přesně po tom, co nemá. Majitelka rovných vlasů by chtěla vlnité. Žena s kudrnatou hřívou naopak prahne po vlasech rovných jako hřebíky. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině, nebo prostě jen potřebujete zkrotit rozlétané či krepaté vlasy, neobejdete se, kromě několika stylingových přípravků, ani bez žehličky nebo kulmy na vlasy.
růžové melíry.jpg
Co když ale ráda měníte svůj vzhled? Jednou máte náladu na rovný uhlazený účes, při jiné příležitosti byste ráda měla pravidelné lokny. Nemusíte kupovat dva spotřebiče, které zabírají zbytečně místo v koupelně, ani se pokusit vytvořit kudrny ručně pomocí natáček. Svou práci skvěle odvedou žehličky na vlasy s funkcí loknování, tzv. 2v1. Vypadají úplně stejně jako klasické žehličky na vlasy, jediným rozdílem je jejich užší žehlící plocha. Po sejmutí silikonových koncových nástavců můžete začít tvořit lokny.
Finančně jsou loknovací žehličky dražší než klasické, ale stále je pořídíte levněji, než kdybyste pořizovala samostatně žehličku a k ní ještě kulmu. Spotřebiče 2v1 mívají v základní výbavě ionizační generátor, který brání vzniku statické elektřiny a následně odstátým vlasům. Žehlící plochy jsou vyrobené z materiálů nepoškozujících vlasové vlákno, nejčastěji keramický nebo diamantovo-keramický povrch. I tak je ale vhodné před použitím vlasy ošetřit speciálním přípravkem chránícím před vysokými teplotami. Samozřejmostí bývá digitální displej, možnost nastavení teploty, automatické vypnutí, cestovní pouzdro.
bruneta s žehličkou na vlasy.jpg
Pokud zatím nemáte ani žehličku nebo kulmu a máte dojem, že si vystačíte s fénem na vlasy, dejte jim šanci. Oproti zdlouhavému vyfoukávání je žehlení nebo loknování opravdovou rychlovkou a nepotřebujete k tomu ani kadeřnické nadání. Perfektních výsledků s nimi dosáhne bez větší námahy každá z nás. Mohu Vám garantovat, že k foukané úpravě vlasů už se nevrátíte.