Site Loader

Moderní technologie se neustále posouvají kupředu a my je nezastavíme a samozřejmě to ani nechceme. Snažíme se přispět k inovativní formě létání.
Půjčovna dronů se zaměřuje na různé druhy těchto létajících přístrojů. Existují větší či menší velice povedené kousky, proto si můžete zapůjčit kterýkoliv! Vyzkoušejte létání pomocí tohoto malého, ale velice praktického a šikovného stroje. Právě tato malá zařízení jsou hudbou budoucnosti a moderních technologií a to nejenom ve vojenských službách, ale také se vyvíjí typy a už existují i ke koupi ty, které můžete mít pro vlastní osobní potřebu. Neváhejte a vyzkoušejte jaké to je, když můžete zdálky pilotovat toto malé zařízení.
bílý dron
Pomůžeme vám se získáním praxe, a pokud zvolíte rezervaci, pak vás všechno naučíme. Vždy každou osobu odborně proškolíme. Dále k přístroji získáte všechny potřebné součástky.
vodopád v lese

Co bude balíček obsahovat?

1. DJI Phantom P4 PRO
2. Dálkové ovládání
3. Baterie 2x
4. Nabíjecí stanice
5. Paměťová karta
6. Ochranné kryty pro vrtule
7. Transportní obal
8. Zaškolení

Cena se samozřejmě liší podle toho, po jakou dobu chcete zařízení vlastnit. Dalším výdajem je také kauce a to ve výši 25 000 Kč, která je samozřejmě vratná. Příjemným potěšením je také možnost dlouhodobého pronájmu. V takovém případě bychom vám zajistili zcela individuální ceny.
ü Chcete to vyzkoušet na pár dní? Zaujala vás nabídka, že si nemusíte nic pořizovat, ale můžete si jej pouze na pár dní vypůjčit? V tom případě neváhejte. Můžete ho používat na jakékoliv účely. Někdo jej má pouze pro zábavu, jiní už pro profesionální účely.
vodopád v lese
ü Po technické stránce je tento přístroj kvalitní a vysoce výkonný. Má dosah až 7 kilometrů a na jedno nabití s ním můžete létat až 30 minut.
ü Z výšky vypadá všechno jinak. Můžete s ním fotit, dokumentovat, natáčet videa a pořizovat různé druhy snímků. Velice rádi si jej pronajímají zkušení fotografové, kteří chtějí zaznamenat nepřekonatelné fotografie, ovšem jsou i součástí našich běžných životů.