Site Loader

Víno potřebuje při výrobě precizní péči a potom klidné a temné místo, kde bude zrát.ů, než přijde jeho čas. Muž naopak potřebuje péči neustále, od začátku vztahu každý den trochu, aby zrál. A stejně jako potřebuje péči a lásku přijímat, potřebuje ji i dávat své ženě.

S každým rokem stráveným společně se to ale zdá těžší a těžší. Další narozeniny, další výročí, s vaší milovanou ženou jste zase o rok déle a vaše láska jenom kvete. I tak vás ale občas přepadnou pochyby, jestli jste pro svou ženu dost mužný a stále dost dobrý? Možná tyhle pochybnosti pomalu a nenápadně sabotují váš intimní život. A tak se mu začínáte pomalu vyhýbst, což muže být pro váš vztah ve finále destruktivní krok.

pár v posteli

Podstata vztahů se s přibývajícími léty mění, to je fakt. Když jste byli mladí, stačilo jenom mrknout a jiskra vášně byla zažehnuta. Ale s přibývajícími léty to chce stále více a více energie, a taky nové a vzrušující nápady. A pozor! Možná už se to stalo, že i vás potkalo milostné selhání. To je zkušenost, kterou žádný muž nechce zažít ani jednou, natož opakovaně. Není tedy divu, že se vám v hlavě objevila myšlenka: „Kde koupit viagru?“ Přeci jen je tato pilulka prezentována jako zázračný pomocník pro intimní chvíle. A vám by se někdy zázrak opravduhodil.

Naštěstí je to pravda a dnes je tento malý modrý pomocník snadno dostupný díky online nákupům.

Je to rychlé.

Je to snadné.

Je to diskrétní.

Sice už nejste pubertální výrostek, který se stydí kupovat kondomy, ale kupovat si přípravek na podporu erekce je trochu něco jiného. A přiznejme si to, každý z nás dá přednost diskrétnímu objednání a pohodlnému doručení až domů, před návštěvou lékárny a vysvětlováním svých intimních potíží cizímu člověku.

párový akt

Říká se, že dobré konce jsou jen v pohádkách. Ale není to pravda. Dobré koncemají všechny vztahy,kde je láska a vše funguje, jak má. Jak vzájemná verbální komunikace mezi partnery, tak i ta intimní, která se odehrává za zavřenými dveřmi ložnice. A pokud potřebujete malou pomoc v tomto směru, proč ji nevyužít? Byla by škoda nechat postupně vyprchat vztah, do kterého jste oba vložili tolik energie, pouze proto, že fyzický věc si pomalu začíná vybírat svou daň. Žijeme naštěstí v 21. století a díky vědě může být věk opravdu jenom číslo.