Site Loader

Jistě znáte případy, kde vás bez registrace nikde nevezmou. Musíte se registrovat téměř na všechno. A nyní, jak je počítačová a internetová doba, tak chtějí registraci opravdu všude. Já si nemyslím, že je to tak dobré. Protože moc dobře znám, jak pak všichni otravují. Pamatuji si, jak jsem se jenom musela registrovat na jednu stránku, když jsem si chtěla něco koupit. Na internetu jsem si našla opravdu krásné boty. Dlouho jsem o nich snila. Byly drahé. Ale já jsem si na ně našetřila peníze. A byla jsem opravdu tak moc ráda, že jsem nemyslela na následky. Jenomže když už jsem je měla v internetovém košíku, tak po mně to chtělo nějakou registraci. Vůbec jsem nechápala, proč se musím někam registrovat, když si chci koupit jenom boty. Vůbec jsem pak neměla v plánu objednávat dál, protože to byla cizí stránka, odkud nerada nakupuji. Nicméně ale po botách jsem toužila už asi půl roku. Tak jsem si řekla, že když tedy musím, tak se zaregistruji a udělala jsem velkou chybu.

I děti se hodně někam registrují.

Ty nové boty mi sice přišly byly a opravdu krásné a kvalitní, jenomže mi pak od internetového obchodu potom chodily opravdu denně nějaké emaily. A byly to nevyžádané emaily. Opravdu hodně otravné a bezvýznamné. A nešlo se toho zbavit. A zbavila jsem se těch emailů asi až po půl roce, kdy mi můj kamarád, internetový technik s tím pomohl.

Kde všude jste registrovaní?

Takže si dejte pozor, kam se registrujete. A přijde mi opravdu nefér, že požadují registraci i tam, když si jenom něco kupujete. Nicméně registrace už je asi všude. Taky jste se někdy zkoušeli registrovat třeba na seznamku? Já ano. A musím říct, že to bylo zase docela vtipné. Registrace https://www.olivum.cz/registrace/ na seznamce byla taková, že mi pak na můj mail chodily hodně zamilované zprávy, takže jsem měla denně alespoň co číst. byla jsem ale spokojená. Takže není registrace jako registrace. někdy se to vyplatí, to je jasné, ale někdy je to vážně hrůza. A to nemluvím o tom, že někdy se dík registraci dostanete do problému. Třeba vás někdo díky registraci někdo okrade.