Site Loader

Výsledky nejnovější studie Mexické národní autonomní univerzity došly k jednoznačnému závěru. Muži dávají přednost před vyhublou postavou plnoštíhlé linii. Podle studií jsou totiž muži, kteří mají to štěstí být ve vztahu s ženou kypřejších tvarů, až desetkrát šťastnější než muži s hubenými partnerkami. Vztahy s takovou partnerkou jim zpravidla vydrží déle a situací, kdy je muž nevěrný, je méně. Jak by se řeklo u nás v česku, výhrou pro ně bude holka krev a mlíko.
Žena s nadváhou
Odborníci se zaměřili také na otázku, proč tomu tak je. Podle nich jsou ženy, které se věčně netýrají dietami všeho druhu, mnohem optimističtější, veselejší a je s nimi větší zábava. Namísto včasného vstávání, aby si šly zaběhat, se raději vyspí do růžova a namísto večerů strávených ve fitness centru raději uvaří něco dobrého. A jak je známo, muži rádi jedí a tak raději než večery prosezené doma o samotě ocení společnost a teplý koláč právě vytažený z trouby. Jak se říká, láska prochází žaludkem!
Další oblast, která je pro muže důležitá, je ložnice. Ženy, které mají neustále depky ze své postavy a nikdy se sebou nejsou spokojené, jsou mnohdy stydlivé a raději by se ani nesvlékaly. Naproti tomu ženy, které nějakých pár kilo navíc neřeší, jsou mnohem sebevědomější a před mužem se nestydí. Po sladkém dezertu po večeři se tak muž má ještě na co těšit. Žena, která se za své tělo nestydí, se v ložnici rozhodně nebude držet zpátky a leckdy přijde s něčím novým. I to je důvod, proč muž nebude mít potřebu rozhlížet se jinde.
Jídlo jako míra
I když byla štíhlá linie dlouhou dobu v kurzu, ne vše při ní bylo ideální. Co naplat, pokud má holka jak se říká padesát kilo i s postelí, příliš bujné poprsí u ní nehledejte. Namísto řešení typu umělá ňadra, což je velice bolestivá procedura, která může ohrozit zdraví majitelky nového poprsí, tak raději neřešte pár kilo navíc a budete mít přirozeně větší ňadra, za která se rozhodně nebudete muset stydět a za těch několik kilo navíc už vůbec ne.