Site Loader

Stěhování je strašákem mnoha z nás. Někdy se dokonce říká: „Lepší vyhořet, než se stěhovat“. V mnoha ohledech je tato věta pravdivá, ale určitě by nikdo z nás nechtěl toto neštěstí zažít. Když si koupíme nový byt, nebo dům tak nám po Všem tom papírování zbývá se už jen přestěhovat, což je ta nejotravnější část. Zabalit věci do krabic je ten první a asi i nejlehčí úkol, horší je potom vynést, naložit a zase vyložit nábytek. Všechny skříně, komody, stoly, ale také komody nebo botníky, jsou mnohdy hrozně těžké a zabírají poměrně dost místa. Pokud nemáme možnost si dodávku půjčit nebo nejsme dokonce vlastníkem dodávky je pro nás obtížné odvozit to všechno osobním automobilem.

cupboard-575356_640

I na tohle existují odborníci

Naštěstí si v dnešní době nemusíme lámat hlavu kde seženeme dodávku, nebo ještě hůř, na kolikrát to všechno odvezeme a jestli se nám to do našeho osobáku vůbec vleze. Existují totiž odborníci, jako je montáž nábytku Praha Odnesto, která se na demontáž, následné přesunutí a montáž nábytku specializují a poskytují tu nejlepší službu, která nám ulehčí celé naše stěhování. Nejenom, že náš profesionálně demontují, tak aby nedošlo k jeho poškození, ale také jej následně zabalí a nachystá k přepravě. Po rozbalení jej v našem novém bydlení také opět smontuje. Ceny těchto služeb, jsou oproti veškeré práci, kterou bychom si s demontáží, balením, převozem a následnou montáží zabrali spoustu času opravdu velice nízké a každý určitě ocení i individuální a vstřícný přístup všech montérů, kteří se na všech těchto činnostech podílí.

bed-575792_960_720

Pokud si pořídíte nový nábytek a nechce se Vám platit zbytečně drahý odvoz a montáž, kterou nabízí prodejci nábytku, neváhejte se na tuto firmu obrátit. Nejenom, že Vámi zakoupenou sedací soupravu nebo skříň sestaví a zajistí, aby vše bylo v pořádku, také Vám věci například z nákupního centra přivezou a donesou přímo do bytu, a to za rapidně nižší peníze, než nabízí kamenné prodejny.