Site Loader

1. Probuzení orálem

Každý muž miluje, když se probudí s ženskými ústy kolem svého údu. Tento trik ale nesmíte používat moc často, jinak zevšední.

2. Trojka

Svěřil se vám váš partner s tím, že se mu líbí některá z vašich kamarádek, nebo jste to jen vypozorovala? V tom případě máte jedinečnou příležitost ho velmi potěšit. Musíte sice navíc přemluvit i onu kamarádku, ale pokud se to povede, může z toho být nezapomenutelný zážitek nejen pro něj, ale i pro vás dvě.
Muž a žena

3. Povolený zálet

Toto je hodně silná karta, kterou byste měla používat jen v krajní nouzi. Dá se použít podobně jako trojka, tedy když se mu líbí jiná žena, v případech, kdy je z nějakého důvodu trojka nemožná, ale můžete ji použít i jindy a umožnit mu, aby se vydal „na lov“ žen jako za mlada. Dobře si ale rozmyslete, jestli s tím jste opravdu v pohodě a jestli budete schopna pokračovat ve vztahu i potom, co si zadováděl s jinou.

4. Polykání

Toto je sice trochu klišé, ale je pravda, že naprostá většina mužů je radši, když jeho semeno spolknete, než když jej vyplivnete. Pokud běžně nepolykáte (nebo dokonce odmítáte orál úplně, na čemž také není nic špatného), máte jedinečnou šanci ho příjemně překvapit – jednou se přemoci.

5. Sex na nečekaném místě (nebo) v nečekanou dobu

Pokud váš pohlavní život trpí stereotypem, není nic lepšího než se pomilovat někde jinde než v posteli. Co třeba v lese při sbírání hub? Nebo po představení v divadle na toaletách? Nebo v posteli vašeho dítěte? Nebo ve výtahu? Fantazii se meze nekladou…
Žena v posteli

6. Zadní vrátka

Někteří muži po análu touží, jiní ne, ale většina z nich by jej chtěla alespoň zkusit. Pokud jste to s ním nikdy nedělala a ta představa vám nevadí, můžete se spolehnout, že tímto návrhem svého partnera určitě nezklamete.

7. Jeho tajné přání

Každý muž je jiný a každý má jiné tajné erotické přání. Pokud jeho neznáte, nebojte se ho zeptat. Vadit mu to nebude, hlavně když projevíte ochotu mu jej splnit.