Site Loader

Jestliže se vaše manželství či partnerství dostalo – dle vašeho mínění a mínění vašeho partnera či partnerky – do bezvýchodné situace a zvažujete rozvod či rozchod, dejte vašemu vztahu ještě šanci. Rozejít se můžete vždycky, ale pokud se máte rádi, jen spolu nedokážete komunikovat a vyříkat si věci, které vás bolí a které se vás nemile dotýkají tak, aby druhý byl ochoten vaše stesky vyslechnout, obraťte se na partnerská poradna praha https://drahomirasinova.cz/manzelska-poradna-praha.php partnerskou a manželskou poradnu Praha, kde vám budu naslouchat a povedu vás i vaší druhou polovičku k tomu, abyste spolu dokázali opět komunikovat tak, abyste se jí bolestně nedotýkali, nechali toho druhého ve vztahu „dýchat“ a hlavně vyslyšet jeden druhého. Pokud máte cokoliv na srdci, ale ten druhý to nechce slyšet a vy už nevíte jak dál, nejspíše by měla nastoupit odborná pomoc, a to ve formě nestranné třetí osoby.

rozvod děti

V mé partnerské poradně pracuji s jednotlivými partnery, ale komunikujeme i společně, protože na n e s t r a n n é p ů d ě se lidé dokážou více otevřít, nebojí se sdělit svoje pocity, své názory a všechno to, co jim na druhém vadí a co si nedokážou vyříkat sami dva z očí do očí. Buď se bojí, že se toho druhého nemile dotknou anebo že partner či partnerka to od nich stejně nevezmou.

výčitky

Ukáži vám citlivě, jak spolu můžete opět začít komunikovat, protože největší problémy jsou v tom, že jsme přesvědčeni, že ten druhý to přece musí sám vědět! Dovolím si vás vyvést z omylu. Pokud své drahé druhé polovičce neřeknete, co se vám nelíbí, on to skutečně nemusí vědět a žije v tom, že je vše v pořádku …

NORMÁLNÍ je říci, co chcete, co vám vadí, co nesnášíte nebo naopak co byste si přáli a co máte rádi. Upřímnost je jistě pěkná, ale měli byste umět nemilé věci říci tak, aby je druhý partner tzv. „vzal“ a nebyl dotčen.