Site Loader

Sportujete rádi? Pamatujete si taky na to, jaký byl váš první sport, když jste byli děti? Já si to svoje pamatuji. Sice vím, že když jsem byla malá, tak to byla asi samozřejmě malá koloběžka. Jenomže to si moc nevybavuji. Nevybavuji si ani to, když moje první sportovní aktivita byla například kolo. To si taky nepamatuji, ale asi je to normální. Jenomže to už jsou takové ty sporty, které se dělají, aby se neřeklo. To je takzvaná situace, „aby se neřeklo“. Jistě to taky určitě znáte. Nicméně ale pamatuji si, když jsem začala poprvé sportovat na kolečkových bruslích. A bylo mi asi sedm let a kolečkové brusle jsem dostala k narozeninám. Musím říct, že jsem si je opravdu hodně přála. Protože kolečkové brusle měly dva kamarádi okolo domu.

I procházky jsou krásné.

A já jsem po nich taky toužila. Řekla jsem si, že bych s nimi mohla jezdit na procházky na kolečkových bruslích. A musím říct, že sport na kolečkových bruslích mě opravdu chytil a opravdu mě to baví. A taky se musím přiznat k tomu, že první měsíc na kolečkových bruslích jsem měla čtyři velké havárky. Měla jsem taky dokonce jednou zlomenou ruku.

Sportem ku zdraví?

Takže tady od určitě jistě neplatí, sportem ku zdraví. U někoho to samozřejmě platí, když sport umí dokonale. Jenomže u mě platí i to, sportem ke zlomeninám. Nicméně mně to ale nevadí, protože jsem se jízdě na kolečkových bruslích věnovala stále a takový sport mě baví a myslím, že mě ani jen tak bavit nepřestane. A víte proč? protože sport na kolečkových bruslích krásně formuje postavu, hlavně tedy nohy a hýždě. Proto se věnuji sportu na kolečkových bruslích opravdu tak třikrát týdně pokud mi k tomu počasí přeje. A vy, jakému sportu dáváte přednost? Myslím, že pokud děláte jakýkoliv sport, tak je to jenom dobré, protože tělo se musí jistě hýbat, pohyb je pro naše tělo přirozený. Tak se ničeho nebojte.