Site Loader

Pánská záležitost. UPOZORŇUJEME PÁNY, MUŽE, CHLAPY, KLUKY (pochopitelně nad 18 let), že je zde úžasná nabídka, která se jen tak neopakuje! Prostě jedinečná a pro muže každého věku. Stačí zahodit bázeň a stud a vstoupit do světa luxusu a intimity. Užít si pár kouzelných okamžiků přesně podle nejniternější touhy a skrytých přání. Do světa, kde se kněžka lásky bude věnovat pouze vaší mužské chloubě, tak jak to nejlépe umí a tak, jak si ani v nejodvážnějších představách a snech nedokážete představit.

Masáž penisu

Nechte se krásně naladit na tóny nejvyšší erotické fantazie, takové fantazie, že žádná partnerka, ani manželka není schopná tyto představy splnit. Snad to není ani tím, že by vaše ženy nechtěly, nebo neuměly, ale o mužích je známo, že se nesvěřují, jsou tajemní a jejich sny mají dobře zmapované pouze odbornice. Před masáží penisu je samozřejmá sprcha, ve které může být aktivně přítomna masérka, ovšem pokud by klient chtěl zachovat soukromí, je jeho přání samozřejmostí. Masáž samotná začíná na bedrech, postupuje přes hýždě, velmi citlivé vnitřní strany stehen až k samotnému penisu. Nyní si představte samotnou masáž….zrychlené dýchání, tep, ta krása…..

Začátek masáže penisu

Masérka je velmi zkušená, přesně ví, který pohyb a jak provedený dokáže zázraky. Přesto, pokud vaše pocity jsou jiné, můžete vždy komunikovat a domluvit se na dalším postupu. Masáž penisu Praha trvá tak dlouho, dokud neuplyne stanovený čas. Takže je velmi možné, že dosáhnete i opakovaného vyvrcholení. K dispozici dostanete přezůvky i župan a věřte, že opravdu se není čeho bát, nebo stydět, čekají vás pouze samé milé profesionální masérky, které vám rády pomohou ve vašem ostychu a odvedou naprosto profesionální práci, o které se vám nemůže snad ani zdát ve vaší nejbujnější fantazii. Vstupte do světa kouzel a splněných přání, zahoďte ostych, ale zachovejte slušnost a dojdete k neskutečnému erotickému zážitku pod vedením zkušených masérek. Buďte vítáni.