Site Loader

Éra hippie byla trochu kontroverzní a na tehdejší dobu až příliš moc uvolněná. Možná si, ale říkáte si, jaký to měli tehdy, ale prima život, neřešily zbytečnosti, užívali si života plnými doušky a hlavně uměli vytěžit to nejlepší ze všeho, zkrátka si žili po svém, a jak chtěli. Dnes už je hippie sice minulostí, i když vlastně ne tak úplně. Jen tomu dneska říkáme jinak – momentálně letí boho styl, který se stylu hippie v mnohém dost podobá.
žena v bílých šatech
Nečekejte velké párty plné neřízeného sexu a volného užívání drog, ale jistá svoboda, uvolnění a totální pohoda tam určitě je. Obklopte se tímto stylem doma, zařiďte si podle něj byt, pořiďte si doplňky jak do interiéru, tak do své šperkovnice a oblečte volnou sukni plnou kytiček – uvidíte, že vám hned bude lépe. Svobodu a pohodu máte na dosah ruky.

Boho u vás doma

Boho styl momentálně opravdu letí a to nejjednodušší, co můžete udělat je obklopit se stylovými doplňky v tomto stylu všude, kde jen můžete. Začněte doma. Proměňte svůj domov v oázu pohody, klidu, lásky, úsměvů a snů. Hned se budete cítit lépe a projeví se to i na vší náladě a výkonnosti. Uvidíte, jak opadne splín, nervozita, stres a objeví se úsměv a dobrá nálada.
lapač snů
Začněte v ložnici, kam umístněte lapač snů, nad postel dejte nebesa, všude kam to jde, rozestavte svíčky a solné lampičky nebo přidejte pár sošek z přírodních materiálů. Usušte si květiny nebo natrhejte čerstvé a dejte je do každé místnosti. Nebojte se ani ornamentů, alternativních dekorací nebo veselých barev jako je tyrkysová, žlutá, vínová nebo smaragdová. Popusťte uzdu fantazii a klidně si na zeď namalujte něco sami – dovoleno je všechno.
boho styl

Oblečte se do boho stylu

Vaši náladu a aktuální pocity může vyjadřovat i vaše oblečení. Zapomeňte na nudné a šedivé kousky a oblékněte se do volných střihů plných květinek a veselých barev v kombinaci s přírodními hnědými odstíny. Oblečení by mělo být vzdušné, volné a hlavně pohodlné. Nikdy nezapomínejte ani na detaily a ozdobte se korálkami, velkými prsteny, náušnicemi s peříčky a čelenkami z kytiček. Vybírejte veselé barvy a vkusně je kombinujte s přírodními odstíny – žlutou, červenou, zelenou, modrou v kombinaci s bílou nebo hnědou. Letos v létě budete za hvězdu a hlavně se budete cítit nesmírně příjemně a jako znovuzrození.