Site Loader

Každý, kdo se chystá na nějakou oslavu narozenin, narození dítěte, nebo například na svatbu zajisté přemýšlí, co dát oslavenci, případně novomanželům jako dárek. Pokud si nejsme jisti, co si dotyčný přejí a jaké mají preference, je nejlepším řešením finanční dar. Peníze zajisté neurazí nikoho a obdarovaný si tak může koupit přesně to co si přeje anebo si složit více peněz a koupit si jeden větší dar. Existuje mnoho různých způsobů, jak peníze darovat. Mnoho z nich ale vyžaduje určitou dávku kreativity a zručnosti. Pokud se mezi zručné a kreativní lidi neřadíte, nebo pouze nemáte čas vyrábět nějaké zajímavé a vtipné balení, zajisté oceníte obálku.

Obálka na peníze

Není ale příliš pěkné dávat peníze do klasické bílé dopisní obálky. Proto vám společnost přináší luxusní dárkové obálky na peníze https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-doplnky/obalky-na-penize/. Tyto obálky jsou vyráběny z velmi kvalitních a pevných materiálů a kromě peněz do nich můžete zabalit například poukaz, nebo třeba nebo vstupenku do kina či divadla. Kromě samotné obálky zde najdete také kartičku, na kterou můžete napsat přání, nebo se podepsat. Naše obálky na peníze jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pevného papíru a mají zavírání na suchý zip. Obálky nabízíme v nejrůznějších designech a barvách.

obálkaobálkabál

Najdete zde krásné jemné květinové vzory, ale velmi oblíbené jsou také obyčejné jednobarevné obálky například ve stříbrné barvě, černé barvě nebo zlaté barvě. Mezi velmi oblíbené stálice patří jednobarevné obálky s mašličkou. Buď ve stejné barvě nebo v kontrastní. Luxusním dojmem působí například tmavě modrá obálka se zlatou mašličkou. Lze zde vybrat také stříbrno bílé elegantní obálky vhodné pro svatebčany anebo také obálky vhodné pro vánoční dary, jako například zelená obálka s červenou mašlí, nebo zlatá obálka s červenou mašlí. Nezapomínáme ani milovníky přírodních vzhledu a s tím nabízíme hnědou obálku s mašličkou z provázku. Naše obálky jsou ideálním způsobem jak velmi krásně a vkusné darovat peníze