Site Loader


Pamatujete si na dobu, kdy jste spolu začali chodit? Určitě u vás vášeň a intimita rozhodně nechyběly. Jenže s postupem času se mění naše těla, zejména ženy po porodu často přiberou, a i když je to nevhodné a sobecké, často se muži přestane líbit. Je to velký problém, který může vyústit až v rozpad vztahu. Je nutné spolu zkusit problém vyřešit jako pár, a i když to nebude snadné, je potřeba spolupracovat. Muži jsou totiž vizuálně vzrušiví, a pokud se jim partnerka nelíbí, jen těžko dosáhnou erekce. Žena si toho samozřejmě dříve nebo později všimne, a to je potom celý vztah opravdu v koncích.

kondom na ruce

Nemáte erekci protože vaše žena pro vás už není tou sexbombou jakou jste poznal? Nebo jste ve stresu, málo spíte a nebo jste začali hodně kouřit? Všechno má svoje řešení, ale je potřeba se snažit o řešení které bude rychlé. Jestli jste si jistý že vaše problémy s erekcí pramení z toho že vaše partnerka už vás tolik nepřitahuje a nebo jde o krátkodobý problém spjatý s momentálním životním stylem, je to ta lepší varianta.

K erekci si můžete dopomoct pomocí volně prodejných doplňků stravy a přípravků, které fungují jako léčiva. Jedním z takových přípravků je super kamagra, která je obdobou známé Viagry. U Viagry je problém, že se k ní dostanete jen na lékařský předpis, což je pro mnoho mužů překážka. Muži obecně neradi řeší svoje problémy s erekcí, natož s lékařem. Dalším problémem může být fakt, že často si muži stěžují na to, že erekci mají několik hodin.
U Kamagry nehrozí, že by vám způsobila mnohahodinové trápení s neustupující erekcí.

tablety viagry

Vraťte svůj život do starých kolejí
Byla by škoda zahazovat jinak zcela funkční vztah jen skrz to že vám to momentálně v posteli moc neklape. Vyřešte problém s erekcí volně dostupným přípravkem, který už mnoha mužům pomohl erekce dosáhnout.
Pozor – pokud problémy přetrvávají, je opravdu vhodné lékaře navštívit.