Site Loader

Sháníte podnikatelský úvěr a banka vás opět odmítla? To se bohužel stává stále častěji, i když si u banky půjčit nemůžete, svých plánů se nemusíte vzdávat.

Jak funguje americká hypotéka a co od ní můžete očekávat

O americkou nebankovní hypotéku je v současné době stále větší zájem. A není divu, jde o skutečně výhodnou půjčku, a i když jde o nebankovní půjčku, rozhodně se nemusíte obávat žádných chytáků. Jak to vlastně funguje v praxi a co od takové půjčky můžete očekávat? Poradíme vám, co všechno potřebujete ke schválení úvěru.

pexels-photo-747113

Podnikatelský úvěr

Nebankovní americká hypotéka je určena výhradně pro podnikatele, ti si mohou půjčit v podstatě na cokoliv, co se jejich podnikání týká. Půjčka je bezúčelová – tudíž nemusíte dokazovat, na co peníze chcete. Můžete chtít peníze na rozvoj svého podnikání na výplaty či vyplacení pohledávek. Při schvalování úvěru není podstatné, jestli máte už nějaký záznam v registru dlužníků – to banku zajímá vždy a je to jeden z nejčastějších důvodů, proč podnikatele odmítá. Nebankovní společnost vás ani tak neodmítne, také nebude zkoumat vaše příjmy ani se vás na nic složitě vyptávat. A co tedy potřebujete pro schválení úvěru?

pexels-photo-3943727

Důležité je, abyste měli čím ručit. Samozřejmě máme na mysli nemovitost, ta ale nemusí být nutně vaše. Využít tak můžete i spolužadatele – tedy někoho z vašeho okolí, kdo může ručit za vás. Stačí pak zaslat jen několik fotografií a počkat na posouzení a nacenění objektu. Odezvu můžete očekávat velmi brzy, přibližně do několika hodin, maximálně dnů se dozvíte, kolik peněz si můžete půjčit.

Jak na splátky

Výše splátek se odvíjí zejména od vašich aktuálních možností. V tomto můžete získat mnohdy výhodnější podmínky, než jaké by vám nabídla banka. Počítat můžete vždy se slušným a přijatelným úrokem – i zde počítejte s podobnými a v některých případech i lepšími podmínkami jako jsou běžně v bance. Splácet pak můžete měsíčně i odlišnou částku, podle toho, jak se vám to hodí a kolik si můžete dovolit. Výše úvěru se pak obvykle může dostat až na sedmdesát procent z celkové hodnoty nemovitosti, kterou se ručí.

Už se nemusíte obávat, že se vaše podnikání ocitne bez financování.