Site Loader

Žijete ve starším paneláku a už vás to tam nebaví? Sousedé okolo vás ví přesně kdy se sprchujete a kdy se díváte na televizi? Ve starších panelových domech je slyšet všechno. O něco lepší je to v moderních bytových domech, ale ani tak vám bytovky neposkytnou o moc více soukromí. Jestli vám vyhovuje klid a soukromí, najdete ho v domě. Postavit dům si můžete nechat přímo na klíč. Každá stavební firma dnes nabízí třeba bungalov 4+kk https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/4-kk/, což je naprosto běžná velikost pro rodinné domy. Najdete v nich ložnice, obývací prostor s kuchyňský koutem a to všechno v dostatečné velikosti.

bílý bungalov

Velikost záleží na vás
Stačí vám k životu prostor okolo 100 m2 a nebo potřebujete víc? Každému vyhovuje něco jiného, a na to myslely i stavební firmy. Běžně nabízí spoustu projektů, ze kterých je možné si vybrat. Většina lidí sáhne po bungalovu ve tvaru obdélníku, protože je to praktický půdorys, který se nejen dobře staví ale i dobře zařizuje.

projekt domu

Proč na klíč?
Stavba domu na klíč je pro klienty velmi příjemná, protože se o nic nemusí starat. Samozřejmě že si musí zajistit finance a stavební pozemek, ale poslední velká starost s stavbou domu spočívá ve výběru projektu. Stavební firma vám postaví celý dům od základové desky až po střechu. Každá firma má trochu jiný standard, což si musíte ověřit u té u které chcete stavět. Každá firma vám také dodá jiné vybavení – většinou na domě najdete solární panely a tepelné čerpadlo pro snížení nákladů za vytápění a za celkový provoz domu. Před zahájením spolupráce s vybranou firmou je dobré si projít recenze a zkušenosti, protože za firmu mluví její práce. Pokud je firma nespolehlivá, rozhodně není dobré jí dávat svoje peníze. Enerdomy jsou sázka na jistotu. Postavili již hodně domů a mezi jejich spokojené klienty patří i několik známých osobností. I vy můžete být jedním z nich.