Site Loader

Je mylné si myslet, že když se nastěhujeme do panelového bytu, tak se musíme smířit s jeho rozložením jednotlivých pokojů, kuchyně, ale hlavně koupelny a záchodu. Mnohý panelákový byt má miniaturní koupelnu a záchod a při nastěhování se s tím smíříme a myslíme si, že s tím nic dělat nelze. Ale zkušený bytový architekt někdy dovede přímo zázraky. Vybourat příčky, posunout stěnu, nebo propojit koupelnu se záchodem, ale také kuchyň s obývacím pokojem, to je někdy jako mávnutí kouzelným proutkem a váš byt získá úplně jiné rozměry.

Bytový design Praha vám nenavrhne jen přestavby, do kterých se vám třeba nemusí chtít, ale navrhnou vám praktické vybavení bytu, od vestavěných skříní ve vhodných materiálech, ale i rozložení kuchyně, či praktické rozvržení pokoje pro více dětí.

bytový architekt

Máte pocit, že se v bytě nemůžete pohnout a vaše žena vám právě oznámila, že čeká další dítě? Propadáte panice? Řešte vše s rozvahou, a proto zavolejte bytového architekta a nechejte si vytvořit návrhy pro uspořádání vašeho bydlení i s další postýlkou a pochopitelně nejen s ní. Bytový architekt vám vymyslí v bytě různé vychytávky, jak ušetřit místo, a nejen opticky zvětšit prostory bytu vhodným nábytkem, ale i třeba zrcadly nebo barvou stěn.

obývací pokoj

Z obyčejného panelového bytu se dá vytvořit kouzelné místo k bydlení, které vám budou všichni sousedi závidět. Už dávno neplatí, že bydlet v panelovém https://www.databazeknih.cz/knihy/rekonstrukce-v-panelovem-dome-iv-228021 bytě to znamená, že jeden byt je jako druhý, stejná kuchyňská linka, stejná umakartová koupelna a záchod. Inspiraci můžete hledat na internetu, ale využít bytového designera, to je jistota, že jím navrhované změny jednak uvidíte předem ve vizualizaci, ale hlavně, že to budou změny k lepšímu a budou se do vašeho bytu esteticky hodit.

Bydlení v paneláku, to nemusí znamenat mít stereotypní byt, které jsou na celém sídlišti jak přes kopírák.