Site Loader


Přemýšlíte nad půjčkou, protože byste si chtěli pořídit věci, které si nyní bohužel nemůžete dovolit? Není na tom nic špatného, pokud dokážete střízlivě zvážit svou finanční situaci a usoudit, že pro vás splácení nebude představovat žádný problém.

evropská měna

Jak si ale půjčit? Jaké jsou v dnešní době možnosti?

  • Od banky – nejčastější varianta, která však pomalu, ale jistě, přestává ztrácet na oblibě. Banky jsou totiž velmi vybíravé a půjčí jen málokomu, je potřeba splňovat nejrůznější podmínky, dokládat výši příjmů, navíc s nahlíží do registrů dlužníků. Čekací doba je navíc delší, protože se s tím váže spousta nepříjemného papírování.
  • Od blízkých či přátel – půjčit si samozřejmě můžete i od rodiny, přátel nebo nejbližších. Opravdu se ale chcete zadlužit u blízkých lidí? Spousta lidí zde má morální blok, pokud je to i vaše situace, tak to pro vás nebude to pravé.
  • Od nebankovní společnosti – v poslední době se začínají do popředí dostávat výraznou měrou i tyto společnosti, které nabízí pro své klienty naprosto skvělé podmínky. Nízká úroková sazba, rychlé vyřízení prakticky z domova, bez nutnosti dokládat příjmy a nahlížet do registrů.

 účetní kalkulačka

Šance pro každého zájemce

Jak jsme zmiňovali výše, velkou výhodou nebankovních společností je to, že nemusíte dokládat své příjmy. Nebankovní americká hypotékaje tedy na místě i za předpokladu, že jste právě dostali vyhazov nebo že máte natolik malou výplatu, že by vám za běžných okolností klasické orgány nevyhověly. I pokud máte nějaké škraloupy z minulosti v podobě dluhů, nezoufejte. Do registrů nikdo nahlížet nebude. Jak tedy budete za svou půjčku ručit? Jednoduše, tyto společnosti využívají možnost ručit prostřednictvím nemovitostí, což je v závěru výhodné pro obě strany. Společnost má jistotu, že budete platit, a vy máte jistotu, že dostanete půjčeno i přes nízký plat či dřívější dluhy.